Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Sporadyczny i powracający ból jądra, nierówno zwisające jądra


Gość mateusz

Rekomendowane odpowiedzi

Przegladalem tematy na forum, ale nie znalazlem w pelni odp na nurtujace mnie pytanie i dlatego zakladam nowy temat. jakis miesiac temu powracajac do domu, poczulem bol lewego jadra. byl na tyle silny, ze nie moglem pozniej zasnac. na drugi dzien bol ustal i nie dawal o sobie znaku przez najblizsze ok 2 tyg, pozniej znow sie powtorzyl, ale juz nie z taka sila. kolejny bol pojawil sie po jakis 3 tyg.Do tego zaobserwoawalem, ze lewe jadro nizej zwisa od prawego. przy lewym jadrze nie wiem jak to się nazywa wyczulem taki sznurek który idzie od jadra w gore. lewe jadro mam o wiele bardziej zwisające od prawego i jest taki długi wręcz zawinięty jak by sznurek i odczuwam dyskomfort. ogolnie od dwoch dni jadra wieczorem bardzo mi zwisaja a worek mosznowy jest jakby pomarszczony i naciaga jest jak nigdy. przestraszylem sie i prosze o jakies rady i pomoc, bo po przeczytaniu niektorych watkow jestem przestraszony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta struktura, która biegnie od jądra ku górze to powrózek nasienny. Jeśli jest pogrubiały może wskazywać na obecność żylaków, które właśnie mogą dawać dolegliwości takie jakie opisujesz. Radzę w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z urologiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×