Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Michal

Po operacji na żylaki powrózka nasiennego lewego jądra

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Michal
Mialem operacje na schorzenie podane w tytule i niecale 2 tyg. po operacji lewe jadro spuchlo mi i to bardzo widocznie. Jezeli sie nie poruszam wszystko ok ale jesli nawet lekko dotkne jadra to pojawia sie bol coraz mocniejszy jak mocniej naciskam. Martwie sie bo nie wiem co to oznacza, Nie wiem czy to tylko niegrozny objaw ktory przejdzie samoistnie czy cos wymagajacego leczenia. Kto wie cos na ten temat prosze o pomoc. Z gory dziekuje. Jezeli przyda sie ta informacja to mam 16 lat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Należy udać sie do lekarza, który wykonywał zabieg aby przyjrzał się zmianie. Może to być powikłanie po zabiegu np. wodniak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kamilqu
Mozesz napisac jaka metoda (tradycyjna czy laproskopowa) miales robiony zabieg i gdzie miales robiony zabieg? Duze miales te zylaki? dzieki i duzo zdrowia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Michal
Zabieg mialem robiony tradycyjnie a cięcie mialem robione dosyc wysoko. jakies 3 cm w gore od miejsca gdzie zaczyna sie zarost lonowy. Zylaki mialem przecietne nie wydaje mi sie zeby byly jakis bardzo duze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stefan
Dodam jeszcze ze warto sie znieczulic 0,5 wudevzki I 4-Pak piwka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.