Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból jelita po usunięciu wyrostka robaczkowego


Gość Anna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 2 lata temu miałam zapalenie wyrostka robaczkowego, pobolewało mnie trochę, więc wybrałam się do szpitala, gdzie został on usunięty. Po roku zaczęły się u mnie dziwne objawy - boli mnie jelito po prawej stronie, blisko blizny po operacji. Zrobiono mi wszystkie badania - usg, badania krwi, moczu, ginekologiczne, wykluczono zrost pooperacyjny. Czy często zdarzają się takie przypadki? Możliwe, że mam zmniejszone światło jelita cienkiego i pokarm czasami go przytyka? Ból występuje prawie codziennie, kilka godzin po większym posiłku, gdy mocno pomasuję czuć pod palcami jakby przechodził pokarm. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam ten sam problem, mam 26 lat, dwa lata temu usunieto mi wyrostek i teraz strasznie cierpie,choć wczesniej nie wiedziałam, ze mam wogóle jelita, nigdy nie bolały. Mam ciągłe zatwarzdenia - bolesne ból jelita po lewej (taka unosząca się fałdka( najczęsciej wystepuje wieczorem oraz nad ranem ból po lewej stronie na całej długości wyczuwalne stwardnienie bolesne, przechodzące po oddaniu stolca - kolonoskopia nic szczególnego nie wykazała - konkretnie znacznie wydłuzoną opadajaca poprzecznice oraz kręty przebieg esicy-mój gastrolog stwierdził, ze to nic powaznego, ze to ZJD i że musze z tym zycie ...cholernie ciężko mi z tym ... !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×