Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Wrzody żołądka i na dwunastnicy


Gość MAłgorzata

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MAłgorzata

Witam Panie doktorze moje pytanie jest zwiazane z wrzodami w żołądku oraz wrzodu na dwunastnicy. Zaczynajac od początku moj teściu lezy własnie na to w szpitalu. Schudł w ciagu tygodnia 10 kg. miał robioną gastroskopię stwierdzili wrzody tak jak napisałam na żoładku i na dwunasticy. Miał byc operowany niestety, lekarz prowadzacy po ponownym zrobieniu gastroskopii stwierdzil ze pod wrzodem na żołądku jest coś? pobrał ten wycinek do analizy. na dzien dzisiejszy nie nadaje sie do operacji bedzie przenoszony z jednego szpitala do drugiego bo w tym co jest nie chce sie podjac operacji. Panie doktorze jeżeli okaże się, że wycinek jest nie daj Boże rakotwórczy czy jest szansa, że operacyjnie da radę teścia wyleczyć z tego wszystkiego?? Czy może byc tak, że to wcale nie jest rakotwórcze?? na jaki procent można być dobrej myśli???Co robic o co powinniśmy walczyć i domagać się od lekarzy. Bardzo Proszę o POmoc będe bardzo wdzieczna. i z góry dziekuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panie Doktorze. Odebrałam wyniki z badania histopatologicznego. Proszę o przetłumaczenie. Gastritis chronica. Hp(-) - wyc. z antrum. Gastritis chronica. Metaplasia intestinalis. Hp(-) - wyc. z krzywizny większej. Wyc. z opuszki XII-cy - śluzówka dwunastnicy z nielicznymi naciekami zapalnymi. Proszę o poradę. Jakie leczenie powinno być zastosowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×