Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Długość penisa u nastolatka


Gość Adam

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MakGajwer

Jesli przyrodzenie jest przykrótkie spusc gacie owin drutem kolczastym moszne,zaczep kunia pierdolnij odcine 1 i pizda chuj powinien jebnąc w góre jesli nie to urwac chuja w chuj doszyc nowego,a jesli bez bedzie wam wygodnie i porecznie kup tone gladzi szpachlowej zalataj dziure prysnij czarnym matem i wtedy twe przyrodzenie z gra sie z czarną dziurą w mózgu i nikt tego niezauwazy bynajmiej blondynki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 16 lat 195cm wzrostu, 14-15 cm długości w pełnym wzwodzie, około 5-6 w stanie wspoczynku, to mnie nie pokoi bo nie dość iż długośc niezbyt zadowala to jego obwód jest jeszcze gorszy - jak myślicie co z tym będzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mily Doradca

Ja mam 15 lat i jak mi stanie to ma 16 cm. zauwazylem ze co rok rosnie mi o 1 cm. Nie pytam sie czy to dobrze bo wiem ze na moj wiek to dobrze. Penis srednio rosnie do 20 roku zycia. Nie pytajcie sie czy czy wam urosnie bo odpowiem wam ze tak. SREDNIO rosnie do 20 roku zycia ale to tylko srednia niektorym moze rosnac nawet do 23. Osoby w wieku od 12 do 18 nie powinny przejmowac sie wielkoscia swojego penisa, bo w tym wieku trwa okres dojzewania i wiekszosci dopiero po zakonczeniu dojzewania penis zacznie rosnac(oczywiscie w tym okresie tez rosnie ale wolniej) Mysle ze pomoglem. Zycze wam powodzenia :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×