Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Długość penisa u nastolatka


Gość Adam

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do drogich forumowiczów , Mam 16 lat i 170cm wzrostu zacząłem dojżewać dość póżno gdyż pierwsze włosy łonowe jak i pod pachami zauważyłem dopiero pól roku temu teraz jest wszystko dobrze lecz dziwi mnie fakt że mój penis w czasie spoczynku ma 5 cm a w czasie pełnej erekcji 14cm . Wydaje mi się że to zaduża różnica aż 9cm. Czy to może być jakiś znak że mój penis nie osiągnął jeszcze pełnej długości zgłaszam się na forum gdyż martwie się o długość mojego członka . Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nic niepokojącego w tym nie stwierdzam. Ważna jest głównie wielkość penisa w wzwodzie. Prawdopodobnie jeszcze on się zwiększy. Na temat wielkości penisa można poczytać na stronie: http://pl.wikipedia.org/wiki/Rozmiary_pr%C4%85cia_cz%C5%82owieka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc ja tez mam krzywego penisa schodzi w lewa strone mam prawie 14 lat za 2 miesiace w wzwodzie ma 10,5cm czy to nie za malo? mam fajne wloski na ptaszku!! DZIEWCZYNY starczy wam taka dlugosc? Nie bedzie wam przeszkadzac jego krzywizna podczas seksu? Sory za te glupie wyrazy! prosze napiszcie dziewczyny i chlopcy oczywiscie tez!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam 16 lat i problem z penisem. Jest on mały, w spoczynku ma 5-8cm natomiast podczas erekcji 12-13cm. Włosy łonowe już mam spore i dawno mi urosły. Czy jeszcze urośnie? czy musze się koniecznie udać z do lekarza? Są powody do obaw?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

penis podczas wzwodu może zwiększyć swój rozmiar nawet 3 razy. Ja mam prawie 17 lat, a mój penis w stanie spoczynku ma prawie 8 cm, a podczas wzwodu ok. 15,5 cm. jest troszeczkę skrzywiony w prawo. kiedyś czytałem że penis zakrzywia się w tą stronę którą ręką się masturbujesz i wydaje mi się że to prawda. jest też inna historyjka która dotyczy tych spraw, a mianowicie jeśli penis krzywi się w prawo tzn. że w przyszłości waszymi dziećmi będą dziewczynki, a jeśli w lewo tzn. że chłopcy czy na odwrót. a Tobie Marku możemy pozazdrościć :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roro, widzę że mądry jesteś! Powiedz o ile mniej więcej urośnie penis 15 latka? We wzwodzie mam 15 cm, a w obwodzie 13 cm. W opadzie - 10 cm. Czy mogę się jeszcze spodziewać, że się powiększy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałeś sie kiedyś ile cm ma Największy polski penis? Sprawdź to na stronie http://seksbaza.com/forum-czlonek-meski/index.php wejdź i obejrzyj filmik z pomiarów warszawskiej komisji. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 13 lat 168 wzrostu mój penis w trakcie erekcji ma 8.5cm w porównaniu z innymi to bardzo mało. czy to źle ? i czy mi urośnie ? cieszy mnie jednak duża ilość włosów łonowych oraz duża ilość nasienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam 16 lat i ok 176cm wzrostu, może już ciut więcej. Mój penis ma długość w zwodzie ok 11 cm a w zwisie moze z 5cm. Czy to jest powód do obaw? Czy **on** jeszcze urośnie?? Z góry dziękuje za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×