Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Jarosław

Ubytek napletka na żołędziu penisa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jarosław
Gdy mam erekcję, napletek nie zakrywa całego żołędzia tzn. nie zakrywa on cewki moczowej oraz części żołędzia wokół niej. Cewka jest jakby *odkryta*. W wieku 5 lat byłem u lekarza w szpitalu i pamiętam jak mocno ściągnął mi skórkę z penisa. Może to z tego powodu? Chyba, że to normalne i wszystko się zrośnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stappler
Napletek w czasie wzwodu powinien całkowicie schodzić z żołędzia (odkrywać go) penisa za rowek zażołędny. To typowy stan. Końcówka cewki moczowej jest wtedy odkryta. Jeśli ma Pan jakiekolwiek wątpliwości co do budowy i stanu anatomicznego penisa należy skonsultować się z urologiem. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jakub
WItam mam 18 lat i mam taki problem m.in w czasie erekcji członek mnie boli i w czasie wzwodu żołędź się nie odkrywa nawet w czasie spoczynku nie mogę sciągnąć go do końca jest przyklejony do napletka a mastka to skleja.. Gdy myję penisa i schodzi mastka wtedy mogę więcej odsunąć co mam robic proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jakub
A i wygląda troszeczke jak banan jest krzywy :( garbi się jakby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Zobacz choroby penisa, napletka zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.