Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość aga

Jak leczyć powiększoną wątrobę?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość aga
Mam taki problem od 2 tyg. byłam przeziębiona, brałam na przemian ibuprom max i polopirynę s a czasami oba leki jednocześnie (teraz wiem, że nie można ich łączyć). Do tego raz wieczorem wypiłam piwo. W nocy bolała mnie strasznie wątroba, rano miałam biegunkę utrzymującą się 3 dni, do tego doszło bulgotanie, przelewanie w brzuchu i ogólny ból brzucha. Wątroba mi tak spuchła, że mam brzuch jakbym była w 5 m-cu ciązy. Proszę powiedzieć czy ta opuchlizna przejdzie? I jakie mam przyjmować leki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stappler
Niech Pani sama tego nie leczy. Wątpię, że to jest powiększona wątroba. Zwiększenie objętości brzucha nie świadczy ewidentnie o powiększenie wątroby, lecz najczęściej o wzmożonej ilości gazów w jelitach. Prawdopodobnie ma Pani zapalenie jelita grubego (biegunka). Należy się z tym problemem zgłosić do lekarza celem zbadania i decyzji, co do dalszego leczenia. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ann
Mam opuchnięty brzuch z prawej strony. Nic mnie nie boli, ale mam chorą wątrobę. Czy to ma jakiś związek? Co mi jest?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość asia
po operacji napuchneła mi wątroba teraz jest już lepiej ale po prawej stronie mam brzuch większy co to może być

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kinga, 10 lat Mam
To Moze Byc Powiekszona Watroba . Watroba Jest Po Prawej Stronie Brzucha. To Znaczy Ze Trzeba Jesc Owoce I Warzywa, Kasze I Grejpfruty. Mozna Jesc Inne Rzeczy Ale To Zalezy Jaka Jest Twoja Grupa Krwi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość wojtek
czy można palić papierosy przy powiekszeniu wątroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość KUBA
NIE !!!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Grzesiu
Co nie kuba

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.