Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Nawrót żylaków powrózka nasiennego po ich usunięciu


Gość bartek17

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 3 miesiące temu miałem zabieg na usunięcie żylaków powrózka nasiennego z rezultatów byłem bardzo zadowolony ale do czasu. Żylaki zdawały sie być dużo mniejsze a wręcz praktycznie zanikły nic też mnie nie bolało. Przed operacja miałem także słabą erekcję któa stała sie lepsza. Niestety od kilku dni zauwazyłem zanik erekcji. Wczoraj takze wieczorem zauwazyłem że żylaki sie nawróciły i są bardzo nabrzmiałe. Dzisiaj cały dzien sie tym zamartwiałem. Do tego boli mnie jeszcze jądro niewiem o co chodzi. Czy może być to wina tego że ostatnio często się masturbowałem. Dodam że mam 17 lat. proszę o szybka odowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Nie wykluczone, że doszło do nawrotu żylaków powrózka nasiennego, mogły również pojawić się one po drugiej stronie. Radzę udać się do urologa, który Pana operował. Możliwe również, że dołączył się do tego wszystkiego stan zapalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odpowiedź. Na szczęscie stan znacznie sie poprawił po tym jak zaprzestałem masturbacji na dwa dni. W dniu w którym był ból jądra i tak jakby nastąpił nawrót żylaków dużo czasu spędziłem w pozycji kucnej i najprawdopodobniej to też miało wpływ na zaistniałą sytuację czego w pierwszej chwili nie skojarzyłem. Mam zatym jeszcze jedno pytanie czy to normalne że np. po dużym wysiłku fizycznym lub jak wspomniałem wyrzej żylaki na 1-2 dni sie nawracały by po odpoczynku znów zaniknąc??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×