Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Wstręt do jedzenia


Gość Agata

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku dni mam jadłowstręt. Mdli mnie na sam widok jedzenia. Żołądek ciągle mi dokucza, szczególnie nad ranem. Nie czuję głodu, a jak próbuję przymusić się do jedzenia, jest jeszcze gorzej. Takie okresy jadłowstrętu mam od czasu do czasu. Ostatni taki jadłowstręt trwał dwa tygodnie. Ledwie stałam na nogach. Nie jestem zestresowana, anoreksji też nie mam. Ogólnie jestem pod stałą opieką gastrologa, który uważa, że *powinnam dalej obserwować siebie* i takie tam. Mam też problemy z wątrobą - WZW B i bąblowicę wątroby. Może to jest ze sobą jakoś powiązane? Z góry dziękuję za pomoc. Dodam jeszcze że z gastrologicznych dolegliwości mam częste bóle brzucha i żołądka - szczególnie nad ranem silne ssanie w żołądku chociażbym zjadła porządną kolację, bolesne zaparcia, bulgotanie i burczenie w żołądku, żółty nalot na języku, mdłości, osłabienie i silne zawroty głowy - szczególnie pod wieczór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno celem pogłębienia diagnostyki należałoby wykonać jeszcze gastroskopię. Takie dolegliwości mogą być związane i z patologią w zakresie żołądka i dwunastnicy jak też i zmianami patologicznymi w samej wątrobie (uszkodzenie przez WZW typu B i bąblowicę - kontrolne USG, ocena z krwi funkcji wątroby). O wszystkim powinien zadecydować lekarz prowadzący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×