Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Wymioty i odbijanie sfermentowaną treścią żołądka


Gość Joanna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.Moj przypadek jest nieco skomplikowany z racji wystepujacych kilku schorzen jednoczesnie.Cierpie na autoimmunologiczne zapalenie tarczycy z towarzyszaca niedoczynnoscia,mam cukrzyce typu 2 z towarzyszaca otyloscia brzuszna,autoimmunologiczne zapalenie zoladka-w zoladku po gastroskopi znalezino blizny swiadczace o przebytej chorobie wrzodowej,miesiac temu droga laparaskopowa usunieto mi woreczek zolciowy.Biore nastepujace leki:Pantoprazol , Lthyroxin , Metformin oraz Victoza.Moje objawy:promieniujacy bol brzucha wzdecia odbijanie sfermentowana trescia zoladkowa oraz bardzo czeste wymioty rowniez sfermentowana trescia zoladkowa,cuchnace stolce.Ogolne bardzo zle samopoczucie-zawroty glowy ogolne oslabienie,niski poziom hemoglobiny itd.Najgorsza jest fermentacja w moim zoladku oraz towarzyszace wymioty.Jakie badania powinnam wykonac? czym nalezy sie w tym przypadku martwic? dodam jeszcze ze mam 33 lata a jako dziecko mialam rowniez bardzo czeste dolegliwosci zoladkowe typu zgaga niestrawnosc,wymioty oraz zatrucia üpokarmowe w tym jedno dosc powazne gdyz jako niespelna 3-letnie dziecko zatrulam sie jakimis chemikaliami najparwodpodobniej byl to proszek do prania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×