Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Bóle żołądka, luźne stolce, ból pod żebrami na plecach z prawej strony


Gość Dominika000

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dominika000

Może zacznę od początku, mój problem z żołądkiem pojawił się jakieś 3 lata temu, początkowo bolało po obfitym posiłku i tylko wieczorem, bolało na środku pod mostkiem, teraz bóle się nasiliły, często promieniują do pleców (okolice żeber z prawej strony), moje bóle zawsze ustawały po tabletce sylimarol lub jakieś innej przeciwbólowej. Od zeszłego tygodnia znów zaczęły się te bóle - boli mniej ale cały czas, czuję jak mi się przewraca w brzuchu, burczy, dodatkowo zauważyłam od jakiegoś czasu luźne stolce, koloru żółtego, niekiedy jest to konsystencja papki, niekiedy rzadszy. Trochę się przestraszyłam, poszłam do lekarza, wykonał test na helicobacter - wynik okazał się pozytywny, przepisał dwa antybiotyki duomok oraz fromill (controlok również), jestem po 4 dniu kuracji objawy nie ustąpiły, bóle pojawiają się nadal, dodam że wyniki morfologi i OB w normie. W moim stolcu zauważyłam śluź, bez krwi, jednak doktor powiedział że małe ilości śluzu są całkowiecie normalnym zjawiskiem. Nie widać tego śluzu bezpośrednio jest wmieszany w biegunkę ponieważ zauważyłam że ona jest trochę ciągnąca. Bardzo mnie to niepokoi, za 2 tygodnie idę na gastroskopię a w poniedziałek na USG jamy brzusznej. Co może być przyczyną moich dolegliwości - nie znalazłam nigdzie zależności pomiędzy bólami w górnej części brzucha (po środku - pod mostkiem), a luźnym stolcem i śluzem. Proszę o poradę ...... bo odchodzę od zmysłów. Dodam że jestem kobietą i mam 28 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj w klubie, mam podobne objawy, tyle tylko, że mnie bolą cale plecy. zobacz moj przypadek tutaj - Poważne problemy z żołądkiem i z ogólnie układem trawiennym. Wyników badań na razie nie mam, ale dosłownie odchodzę od zmysłów. Skoro masz masz wynik pozytywny, to raczej to będą wrzody, ale lepiej niech się specjaliści wypowiedzą :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×