Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból jąder i narośl na prawym jądrze


Gość Tomasz_R

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Tydzien temu zaczelo bolec mnie podbrzusze. Nastepnego dnia bol przeniosl sie na lewe jadro, lecz promieniowal do pachwiny. Bol nie byl ostry, bardzo uciazliwy. Nie bolalo caly czas. Kolejnego dnia pobolewalo mnie raz lewe raz prawe jadro. Bol caly czas taki sam. Od 3 dni boli mnie juz tylko prawe jadro, ale bol sie powiekszyl. Palpitacyjnie wykrylem nad prawym jadrem miekka, balonowa narosl. Wodniak? Przyczepek? Nie wiem.. Boli przy ruchu nie bardzo mocno, ale jednak jest to uciazliwe.. Przy podnoszeniu prawej strony moszny do gory, bol sie nie powieksza. Wiem, ze ciezko odpowiedziec na moje pytanie, ale: Co mi jest? To wina *tej narosli*? Moze to skret przyczepka jadra? Z gory dziekuje za odpowiedz dodam: Mam 15 lat. Ps: Wiem, ze post napisany chaotycznie. Przepraszam. Zapomnialem: temperatura ciala: 37,5 Kolor moczu i nasienia bez zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście trudno odpowiedzieć bez bezpośredniego badania. Ból rzeczywiście może sugerować jakiś stan zapalny jądra i/lub najądrza. Balotujący guz to może być jakaś torbiel, być może w stanie zapalnym. Na pewno o tym problemie trzeba poinformować rodziców i trzeba by bezpośrednio skonsultowawszy się w tej sprawie z urologiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×