Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Opuchlizna ściągniętego napletka


Gość Mefik

Rekomendowane odpowiedzi

Przeczytalem duzo postow jednak nie znalazlem pasujacaego do mojego problemu. Otóż posiadam lekka stulejke ktora powinnienem sciagnac sam bo napletek jest przyczepiony tylko czesciowo, zauwazylem dzis ze czesc przywierajacego napletka jest spuchnietam gdy lekko chcialem sciagnac napletek zszedl on z tego miejsca bez problemu a pod spodem zauwazylem duza ilosc zoltawej ropy, dokladnie umylem penisa i naraszcie koniec mojej stulejki ale zauwazylem ze czesc odklejonego napletka jest strasznie opuchnieta co robic czy opluchlizna sama zejdzie? Czy problem jest powazny bardzo sie wystraszylem mam 16 lat i jestem prawiczkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Specjalista od chorób wewnętrz

Zalecenia: Przez 10 dni nie ściągaj skóry (napletka) z żołędzia, a wszystko powinno się zagoić. Jednak wizyta u lekarza urlologa, który zajmuje się chorobami męskiego narządu płuciowego by nie zaszkodziła! A najlepiej już dziś idź do najbliższego szpitala na wstępne badanie, teraz w szpitalach jest tak, że po rejerstracji idziesz do gabinetu gdzie mówisz jaki masz problem i tam po wstępnym badaniu mówią do jakiego lekarza musisz się kierować, z pewnością to będzie urlolog, ale może jednak wizyta u innego lekarza nie będzie potrzebna tylko po wstępnym badaniu przepisze ci lekarz jakąś maść!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×