Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Wycieki z sutków u mężczyzny


Gość Jarek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam pisze tu bo nie wiem co juz mam o tym myslec. zrobiłem sobie badania hormonalne. testosteron prolaktyna estriadol w normie. testosteron nawet w górnej granicy był:) ale niestety progesteron wynosi 0.92 a powinien sie miescic miedzy 0.2 a 0.5. (mam 20 lat) zauwazyłem ze moje sutki sa powiekszone mysle sobie ginekomastia od progesteronu, co najgorsze mam dziwny wyciek z sutków. jak przycisne mocno oba sutki to wypływa przezroczysto leciutko zielonkawa ciecz. nawet całkiem gęsta. poszedłem z tym do lekarza rodzinnego nic nie stwierdził. poszedłem do endykrynologa. on stwierdził ze mam lekka steatomastie. i ze ten wyciek to nie wyciek z mleka gruczołowego. dodam iz przebadała mnie i nie wyczuła zadnych guzków bo ich nie ma. zapisała mnie na isg piersi. Panie lekarzu co Pan o tym mysli? co to za wyciek może byc? wezły chłonne mam w normie czsasami dziwne kuje mnie na dole piers z prawej strony. martwi mnie ten wyciek. dostałem takze skierowanie na usg jąder. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Za wyciek z gruczołu sutkowego odpowiada głównie prolaktyna, która w Pana przypadku jest prawidłowa. Progesteron nie powoduje u mężczyzn raczej tego typu zmian. Zielonkawy wyciek może świadczyć bardziej o zakażeniu bakteryjnym gruczołu sutkowego. Oczywiście należy wykonać wszystkie zlecone przez lekarzy badania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam . mam taki sam problem , tylko ze jestem podczas zazywania sterydow .. nie bylem u lekarza z tym jeszcze. wyczuwam grudki delikatne pod brodawkami . czy mam wyciskac ten plyn ? bo czaasami mi zbiera sie go duzo i nie estetycznie to wyglada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×