Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Luka na wędzidełku


Gość Dawid

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wiem ze temat zwiazany z wedzidelkiem pjawial sie juz wielokrotnie jednak ani jedna z przedstawionych sytuacji nie odpowiadala do konca mojej. Jakis czas temu kochajac sie z dziewczyna poczulem bol na dolnej czesci penisa podczas *wchodzenia* w partnerke. Bol po chwili ustal a po stosunku nie potrafilem znalezc na swoim penisie zadnych nieprawidlowosci, od tego czasu za kazdym razem bolalo mnie tam jednak coraz slabiej az w koncu przeszlo. Teraz mam nowa partnerke i sytuacja sie powtorzyla jednak doszlo do tego lekki krwawienie dzieki czemu dostrzeglem przyczyne bolu. Za kazdym stosunkiem bol wydaje sie mniejszy ostatnio praktycznie nic nie poczulem jednak dostrzeglem ze na wedzidelku zrobila sie jakby *luka* czy nalezy sie tym przejmowac? czy wystarczy odczekac troche ze stosunkami czy nalezy udac sie na jakis zabieg? dodam ze nie widac tam zadnej ranki i podczas dotykania/mycia nic mnie nie boli. Chcialem tez jeszcze zapytac w ktorym miejscu moze zerwac sie wedzidelko? bo czytalem o takich przypadkach i u mnie ta *luka* jest mniej wiecej na srodku skory laczacej napletek z zoledziem czy w tym miejscu moze nastapic zerwanie?? z tego co widze to skory jest tam dosyc duzo... Przepraszam jeli chaotycznie to opisalem ale nie potrafie za bardzo ubrac tegow slowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie doszło do naderwania wędzidełka napletka. Może takie naderwanie ulokować się w każdym miejscu wędzidełka (też po środku). Skoro w chwili obecnej nie ma Pan dolegliwości, brak krwawienia to wygląda na to, że naderwanie się zagoiło i nie ma powodów do niepokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×