Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Wymiotowanie z krwią po alkoholu


Gość Kamil

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wczoraj, po dość dużej ilości alkoholu (wódka) wymiotowałem treścią z krwią. Brzuch mnie nie boli, nigdy nie miałem problemów żołądkowych. Czy to po prostu przeholowanie z alkoholem ? może to nie była krew - jestem wegetarianinem i sporo jem czerwonych warzyw. jest się czym przejmować czy poczekać ? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to po prostu przeholowanie z alkoholem ? - być może właśnie pod wpływem alkoholu doszło do krwotocznego zapalenia błony śluzowej żołądka może to nie była krew - jestem wegetarianinem i sporo jem czerwonych warzyw. jest się czym przejmować czy poczekać ? - bez bezpośredniego obejrzenia wymiocin nie odpowiem Panu na to pytanie, często pacjenci mylą właśnie krew z resztkami pokarmowymi lub spożywanymi płynami, jeśli wymioty ustąpiły nie ma Pan powodu do obaw, chyba, że pojawią się czarne stolce wtedy radzę pilnie skontaktować się z lekarzem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra, też przecholowalem z alkoholem, budze sie rano a obok mnie czarna plama... czytajac takie objawy przerazilem się totalnie... zwymiotowalem 1 raz, i nic mi sie nie dzieje oprocz tego ze to co wydalam jest z lekka czarne... zobacze co bedzie za 2 dni, jak nie ustapi to chyba pojde do lekarza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zainteresowany

Witam,nie piję zbyt często alkoholu (ok raz w miesiącu,nawet żadziej,ale jak już piję to dość sporo...) Miałem już kilka razy taką sytuację,że wymiotowałem treścią żołądka i krwią,na początku bagatelizowałem,ale w końcu doszedłem do wniosku,że to napewno krew i to spore ilości. Jak już całą treść *zeszła* (oczywiście ciemno czerwona...) to póżniej była już tylko krew... chociaż żołądek mnie nie bolał. Już się martwić,czy ja *tak po prostu mam...?*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×