Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Gastritis antralis et bulbitis


Gość Jaca

Rekomendowane odpowiedzi

Mialem dwie gastroskopie Helicobacter Dodatni 1.Gastritis antralis et bulbitis -antybiotyki Duomox,Metronidazol,Controloc ,10 dni przeszło Po dwoch latach wrocilo: 2.Oesophagitis,gastritis et duodenitis -wynik drugiej gastroskopi Duomox,Metronidazol,Tetracyklina,Controloc 14 dni -- nie przeszło Po 4 tygodniach od zakonczenia kuracji badanie kału na antygen helicobacter Dodatni Boli mnie zołądek,dwunastnica co teraz z tym zrobic , bakteria zostala potwierdza to badanie kału . Zle dobrane leki czy co? Dzieki za odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stapler

Z podanego zestawu antybiotyków stosowanych w celu pozbycia się zakażenia Helicobacer pylori nie zastosowano klarytromycyny, a jest to standardowy antybiotyk stosowany obecnie w eradykacji tej bakterii. Leczeniem powinien zająć się gastroenterolog.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Jezeli miałbym dostac Duomox i Klarytromycyne to jaki lek na obnizenie kwasu tez Controloc 40 czy lepiej Omeprazol? Podczas erradycji mozna stosowac omeprazol razem z antybiotykami? Dzieki za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Przeleczylem sie Duomox + Klacid jednak nie ma duzej poprawy.Bede brał omeprazol ze 2 miesiace. Podczas ostatniej gastroskopi zrobili dodatkowo trzy wycinki na posiew ale nic z nich nie wyhodowano (zawiozłem je w soli fizjologicznej) test ureazowy dodatni.Takze Duomox i Klacid dostalem w ciemno.Powiedzieli w labolatorium ze czasem nie wychodzi ten posiew.Tak wiedzialbym czym sie leczyc . Kiedy moglbym zrobic nastepny posiew? Jak powinno wygladac moje leczenie teraz? Dzieki za odp. Jak powinno wygladac moje leczenie teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kuracja składajaca sie z Duomox I Klacid nie pomogla . Posiew na ta bakterie przed kuracja tez nie wyszedl nie udalo sie wyhodowac takze nie wiem na co to HP jest wrazliwe.A jest na pewno w zołądku. Jak dalej sie leczyc ? Dzieki za odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×