Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Aneta K

Cystis epidermalis in statu suppurationis

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Aneta Korejwo
Witam proszę o odpowiedź na wynik badania Cystis epidermalis in statu suppurationis ( M- 33410 )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Torbiel naskórkowa w stanie ropienia. M-33410 to pewnie numer preparatu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ditom1990
Witam! Chciałbym prosić o pomoc w interpretacji badania histopatologicznego. Miałem wycinane z nosa oraz obok ucha guzki (łącznie dwa). Za pierwszym razem chirurgowi nie udało się wyciąć w cąłości i maiłem robioną *poprawkę*. Niestety w okolicy nosa znowu mi to odrasta. Chirugr stwierdził że nie jest to nic poważnego i stwierdził że należy to tylko obserwować. Chciałbym się dowiedzeć czy ta zmiana jest groźna i czy może był to jakiś złośliwy nowotwór. Oto rozpoznanie: AD1) Obraz przemawia za: Cystis epidermalis in statu suppurationis. Excisio probabiliter completa. AD2) Cystis epidermalis in statu suppurationis. Excisio probabiliter completa. Prosze bardzo o interpretację. Nadmienię że mam 24 lata, nigdy nie maiłem problemów zdrowotnych, nie palę itp. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.