Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Liczne zwapnienia na prawym jądrze oraz lekki ból


Gość Marek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam taki problem, otóż jakiś czas temu zacząłem odczuwać ból prawego jądra przy dotyku ale tylko w jednym miejscu....gdy tam dotkne to ból jest naprawdę bardzo przenikliwy aż mnie paraliżuje. Poszedłem z tym do urologa. Zrobił mi usg i tam właśnie się dowiedziałem o tych zwapnieniach, oraz o tym, że prawe jądro jest dużo mniejsze od lewego. Lewe: 47x32mm a prawe 37x24mm. Lekarz nie znał przyczyny więc kazał mi zrobić markery. Oddałem krew i wyniki były okej. Poszedłem z wynikami do urologa. Urolog ustawił mi termin na kolejne badanie usg. Po 3 tygodniach udałem się do szpitala na badanie usg z przepływami. Oraz drugi raz pobrano mi krew na badanie na markery. Wyniki znowu były okej. Przepływ krwi w obu jądrach taki jak powinien być, żadnych zmian zwyrodnieniowych. Oba jądra z wyglądu są identyczne lecz prawe jest mniejsze i ma te zwapnienia. Urolog powiedział, że wszystko jest ok i mam przyjść za pół roku na wizyte. Czy mam się nie przejmować? Skąd te zwapnienia? Nie da się tego jakoś usunąć? lekami jakimiś? Jak dotykam jądro to nadal odczuwam ten ból i gdy siedzelub leżę to również odczuwam ból ale jest naprawdę mały lecz dokuczliwy. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też ma mikrozwapnienia.

Nie podoba mi się to że mnie boli od 3 lat i lekarz mi mówi że mam to kontrolować, dlaczego?

Proste, zamieni się to w coś gorszego nowotwór?!

Dlaczego nikt nie umie odpowiednio zadziałać by wyleczyć do końca tylko kłamać że tak ma być, że jedro ma być małe i lekki stan wokół mikrozwapnień jest i tak ma być, mówią : nie widzę problemu, wszystko w porządku!

KŁAMSTWA KŁAMSTWA KŁAMSTWA

Jak można tak człowieka zostawić i karmić takim kłamstwem.

Są beznadziejni, do cna zakłamani,  bezradni, dbają o to by nie stracili uprawnień poprzez ryzykowne prawidłowe działania wobec pacjenta nawet jak byłęm prywatnie to się obawiają !

Njlepiej umrzeć i odpoczywać w spokoju.

 

Powiem wam wszystkim, jak nie będziecie się leczyć na swoją rękę starymi metodami sprawdzonymi i nie zaryzykujecie to będziecie tak żyć w męczarniach do końca lub nie końca naszego żywota.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×