Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość kasia

Włókniak niekostniejący kości udowej części dalszej

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kasia
Wiem że to łagodna odmiana nowotworu,czy istnieje możliwośC zezłośliwienia.ta choroba dotknęła mojego 10-letniego synka.jakie są rodzaje leczenia i na czym polegają

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Przypadki zezłośliwienia to w zasadzie kazuistyka. Co do leczenia to trzeba zasięgnąć opinii ortopedów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość natalia
dzien dobry mam 13 lat i stwierdzono mi wlokniaka kosci ludowej chcialam sie dowiedzec jakie sa tego skutki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anna
Witam,mam takie pytanie,czy jest to możliwe ze włókniak niekostniejacy na kłykciu kosci udowej może się powiększać. W zeszłym roku miał wymiary 11mm-4mm-8mm ( wysokość,głebokość,szerokość) , w tym roku rezonans pokazał 11mm-8mm-13mm. Czy istnieje prawdopodobieństwo ze włókniak może uszkodzić głebsza warstwę kości,jeśli się go nie usunie?? Aktulnie kolano cały czas mnie boli,po większym wysiłku musze brać silniejsze leki przeciwbólowe. Proszę o rade,co mam robić,może ktoś też jest w podobnej sytuacji lub był i wie gdzie szukac pomocy w tego typu sprawach. Z góry dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.