Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zgrubienie w okolicy jądra


Gość kamil

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie problem. Pare dni temu miałem taki okres, że przez 3/4 dni współżyłem codziennie lub nawet dwa razy dziennie i oczywiście wiązało sie z to z dużą ilością wytrysków. W drugim dniu zaczeło mnie coś boleć w okolicy prawego jądra (ale tylko czasami np. przez 3godziny i potem znowu nie) i na początku nie wracałem na to uwagi. A dziś postanowilem i po wyczułem w siebie przy prawym jądrze malutkie zgrubienie. A dokladniej przy połączeniu nasieniowodu z najądrzem. Czy jest bardzo prawdopodobne, że utworzył się tam jakiś żylak? Czy tez może to poprostu jakieś zgrubienie spodowane zbyt duża ilością wytrysków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie ma to powiązania ze zbyt dużą ilością wytrysków. Prawdopodobnie to żylak powrózka nasiennego lub może jakaś torbiel najądrza lub powrózka. Aby dokładnie stwierdzić co to jest należałoby pójść z tym problemem do urologa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo to zgrubienie jest na samym górze jądra, tam gdzie jest najądrze i to jakby ono było pogrubione. Ale tylko w tym jednym miejscu. Bo wzdłuż jądra nie jest ono pogrubione, tylko takie jak przy lewym jądrze. A czy możliwe, że to jakiś stan zapalny innych częsci brzucha? Ostatnio przez pare dni (cztery, pięc) miałem dość zaawansowaną biegunke i w tym czasie też zaczęły się te bóle. czy moze to być jakoś ze sobą powiązane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam dziwny przypadek mam przy lewym jądrze tak jakby kłębek żył (tzn tak to wygląda i tak mniej więcej wyczuwam takie kształty). Nie badam notorycznie jąder ale kiedyś wyczułem to ale było mniejsze i tak niedawno sprawdzałem i jest to powiększone. Jeśli ktoś mi może coś doradzić to będę wdzieczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×