Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Wysoki poziom żelaza i bilirubiny a bóle wątroby


Gość przemek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 32 lata,dwa lata temu zle sie poczulem poszedlem do lekarze zrobil mi badania alat 118 aspat 83 bilirubina 1.4 TG 216 cholesterol 260 reszta badan ok dodatkowo wystapily bule watroby.Mialem 95 kg kazal lekarz schudnac teraz mam 73 i wzrost 181 cm.Kolejne badania USG dobre mialem tomografie tez ok obecnosc wirusow tez ok.Pozniej Zelazo norma do 150 ja mialem 185 powiedzial ze ok.Po roku wszystkie wyniki w normie ale bilirubina od 1.5 do 1,9 i zelazo od 225 do 216 i ciagle bule watroby nie wiem co mi jest a ten lekarz jakos nic nie robi ide do niego 2 kwietnia prosze o weryfikacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie podwyższenie poziomu żelaza może świadczyć o złej utylizacji tego pierwiastka np. spowodowanego nieprawidłową funkcją wątroby np. jej zapaleniem co wiąże się także z podwyższeniem bilirubiny. Najlepiej w tej sprawie byłoby się jeszcze skonsultować z hepatologiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeslam dluga drogę do ustalenia przyczyny takiego stanu jaki opisujecie (wysoka bilirubina i żelazo inne wyniki w normie..i niby nie związane z tym nawroty zapalenia układu moczowego).Okazuje się ze przyczyna są pierwotniaki oraz lamblie ,które to wyszły z posiewu moczu i kalu.Pol roku leczenia się :najpierw antybiotykami później jeszcze homeopatycznie i na szczecie już wszystko ok:infekcje zniknęły,bóle wątroby i brzucha tez.Także polecam zrobić posiewy na bakterie grzyby i pierwotniaki w organizmie bo to one są przyczyna wielu dolegliwości w całym organizmie a lekarze leczą tylko skutki zatrucia nimi zamiast zalecić takie badania w pierwszej kolejności i usunąć przyczynę. .Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×