Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Patryk

Ból lewego jądra i powstały guzek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Patryk
Witam . Boli mnie lewe jadro i czasami lewa strona pod brzusia. Pojawiło sie tez w lewym jadrze tak jak by drugie małe jadro . O co chodzi ?? Mam sie skierować do urologa ?? Co to może być coś poważnego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
W tym wypadku koniecznie trzeba udać się do urologa i zrobić badanie usg jąder. To może być torbiel, wodniak lub inna zmiana.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość przemek
ja też nie mam pojęcia co to może być, mam tak samo choć mam ledwo 14 lat :/ Czekam na odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Tylko rozmowa na ten temat z rodzicami i następnie wizyta u urologa może wyjaśnić Twoją sytuację.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dawid
Witam mam 12 lat i mam guzka na lewym jądrze nie wiem co to jest byłem u lekarza dał mi masc na grzybice bo miałem takie ślady jak zgnite jaja takie wiecie i nie boli mnie to ani nic tylko ten guzek jak by tam był w prawym jaju też cośik jest ale inny kszatał jak żyłki itp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lucek
Jestem w takiej samej sytuacji. wykryłem to jak miałem 14 LAT i było to wtedy wielkości grochu, teraz mam 18 i jest wielkości ogromnej fasoli.. Co to jest ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.