Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Pojawiający się i znikający guzek na jadrze


Gość Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie: mam wrażenie, że na jądrze/jądrach pojawiają mi się wyraźnie wyczuwalne guzki i potem znikają. Już co najmniej parę miesięcy temu stwierdziłem, że moje prawe jądro jest wyraźnie większe od lewego i bałem się że coś jest z nimi nie tak ale po pewnym czasie jak je sobie dokładnie porównałem po raz n-ty, to stwierdziłem że jednak jest ok. Niedawno podczas gorącej kąpieli, gdy moszna była maksymalnie rozluźniona wymacałem dokładniej to podejrzanie powiększone jądro i odkryłem, że przyczyną pozornego powiększenia jądra jest dziwna narośl u dołu jądra, ale tak po lewej stronie, że z zewnętrznej strony przy naturalnie napiętej mosznie jądro wydaje się po prostu trochę większe i nienaturalnie dłuższe, natomiast przy luźnej mosznie, badając jądro od drugiej strony jest bardzo dobrze wyczuwalny twardy guzek wielkości ok 1cm, niedający się oddzielić od jądra. Akurat miałem zapracowany tydzień, więc stwierdziłem, że przeczekam ten tydzień, znowu się zbadam w wannie i jak najszybciej pójdę na prywatne USG. Ku mojemu zdziwieniu po guzku nie było śladu! A dwa tygodnie później jakby coś malutkiego znowu dało się wyczuć. Obecnie znowu nic nie wyczuwam. Co ciekawe przypomniałem sobie, że parę lat temu wykryłem sobie podobnego guzka, tylko chyba na lewym jądrze i zestresowany poszedłem do internisty i wtedy przy wizycie wyszedłem na jakiegoś ekshibicjonistę lub schizofrenika bo przy lekarzu okazało się, że nic nie wyczuwam, czyli jakby sytuacja podobna do tej teraz:/ Co to może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×