Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Jakie są objawy nowotworu żołądka?


Gość Karol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Panie doktorze jeśli może Pan poświęcić chwilę na przeczytanie mojego problemu i odpisanie mi to będę wdzięczny. Długi czas, bo około 1-2 miesięcy miałem bóle w lewym nadbrzuszu. Ból był ciągły i nasilał się po jedzeniu. Czułem się pełny po jedzeniu. Ból występował nawet na czczo. Było mi bardzo niedobrze. NIe miałem ochoty na jedzenie, które rosło mi w ustach. Do tego nie odbijało mi się, nie miałem zgagi. Nie miałem też problemów z zasypianiem. Zapisałem się do gastrologa. i czekam na wizytę. W poniedziałek wykonałem badania krwi też. W listoapadzie miałem kolonoskopię. WYnik jest dobry. Podejrzenie zespół jelita drażliwego. Od wtorku tylko rano po wstaniu jest mi niedobrze. Uczucie to mi przechodzi szybko i mam apatetyt. Ból w lewym nadbrzuszu bardzo się zmniejszył. Praktycznie nie występuje. Mogę jeść już bardzo dużo i nie mnie nie boli. Tylko co jakiś czas pojawia się mały ból, który trwa około 2-3h (wcześniej bolało mnie cały czas). Obawiam się o nowotwór żołądka. Czy powyższy opis może być jako niecharakterystyczny opis takiego nowotworu? Czy może być tak, że wcześniej jak jadłem to czułem jakby kule w brzuchu, a teraz to uczucie maleje? To może być rak? A czy ból w lewym nadbrzuszu to może to być objaw IBS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Raczej nie przedstawił tu Pan objawów charakterystycznych dla IBS. Natomiast dolegliwości mogą wskazywać na chorobę wrzodową żołądka. Także należałoby wykonać gastroskopię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×