Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Magda

Dziwny ból brzucha po operacji wyrostka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Magda
Dzień dobry. Jestem 19 dni po operacji usunięcia wyrostka robaczkowego i jednej z dwóch torbieli jajnika prawego. Przez ten cały czas odczuwałam bóle rany i wokół niej. Pojawiło się także zgrubienie przy ranie. Natomiast niepokoi mnie dość mocny jakby pulsujący/ kłujący ból pod raną, w prawym podbrzuszu. Ból ten jest podobny do tego przed operacją, lecz nieco mniejszy. Czy to normalne? I co to może oznaczać? Proszę o szybką odpowiedź, ponieważ nie wiem co mam zrobić. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Ranę musi obejrzeć lekarz. Ból może być równie dobrze spowodowany uchwyceniem struktur otaczających w szew (prowadzące do naciągnięcia i bólu).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Trudno powiedzieć co się dziej bez badania. radziłbym skontaktować się z chirurgiem. Może to krwiak lub ropień lub niewielka przepuklina. Trudno coś napisać bez badania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość didint
ja rownież jestem po operacji.boli mnie tez w takich miejscach..ale boje powiedziec o tym rodzicom..straszne boje sie że moze to byc cos poważnego..*//

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Adrian
Mnie też tak boli tyle ze jkies 3 cm nad rana. Bol wystapil po operacji przez kilka tygodni robilem Usg i takie tam inne czary mary i nic nie wykazalo. Specjalisci tez niewiedza. Od tego czasu minelo 25 lat i bol ciagle wraca nikt nic niewie. MOże coś zle zszyli lub pasozyty ? Bog jeden wie, prtzepuklina to nie jest bo cwiczylem calkiem ciezko w pewnym okresie i nie bolalo nic a nic po cwiczeniach. Jesli ktos jest mi w stanie wytlumaczyc o co z tym bolem chodzi to bede wdzieczny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.