Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Krótkie wędzidełko a NFZ


Gość piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Moje pytanie odnosi sie moze nie do samego zabiegu czy czegos takiego ale... stwierdzono u mnie to co w temacie. Jednak lekarz urolog powiedzial ze prawdopodobnie służba zdrowia nie refunduje juz takich zabiegów w 2010 roku w ramach oszczednosci. i wlasnie tutaj moje pytanie, czy to prawda ? czy nie mam szans na zabieg w szpitalu za darmo, i ewentualnie musze prywatnie placic ? dziekuje za ewentualnie odpowiedzi, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie zmieniono w tym przypadku chorobowym refundacji. Myślę, że nadal ten zabieg jest bezpłatny. Można w tej sprawie zadzwonić do NFZ. NFZ udzieli na pewno konkretnych informacji w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zdegustowany

Napisze może dla tych których może też ten problem dotyczyc, z tego co mi powiedziano wiele szpitali w Polsce wycofało sie z robienia drobniejszych zabiegów wliczając właśnie ten. Nie jest on jedynym gdyż było tego 2 strony A4. Jedyne co mi powiedziano to żeby dzwonic po innych szpitalach w Polsce i pytac sie czy robią takie zabiegi... Oszczędności na służbie zdrowia, świetny pomysł... ostatnio w ogóle mam problem żeby gdziekolwiek do lekarza sie dostac.. Denstyści nie maja dopłat do białych plomb i albo leczymy sie prywatnie albo czarny metal, do dermatologa czy urologa w moim mieście dziennie przyjmują 15 osób i z tego co mi w rejestracji mowili ludzie do urologa ludzie czekaja od 5 rano ! a lekarz przychodzi o 8, to jest parodia.. dodam jeszcze ze mieszkam w mieście powyzej 250 tys mieszkanców..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×