Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Kamil

Podwinięty napletek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kamil
Napisałem 2 tematy i nie ma ich. Mam problem, ponieważ ćwiczyłem ściąganie skóry z napletka i się rozciągneła. Całkowicie udało mi się tylko jak był w zwisie i jak tą skórę spowrotem zaciągnałem na żołędzia i tu jest problem. Ona się podwineła i weszła do środka, jak zsuwam skórkę to ona się odwija ale nie wiem jak ją odwinąć ponieważ mi to przeszkadza gdy sikam. Leje cieniutkim ciurkiem i w dodatku tak mocno, nie moge zapanowac i jeszcze kapie z dolu. Co robić? Jak odwinąć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Trudno mi określić bez badania co może się dziać, co się stało. Być może doszło do wytworzenia załupka. Jeśli doszło do takiej sytuacji trzeba pilnie skonsultować się w tej sprawie z urologiem. Może taka sytuacja wymagać pilnej interwencji zabiegowej jeśli nie pomoże ręczne odprowadzenie napletka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Zobacz choroby penisa, napletka zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.