Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Adam

Powiększone jądro odkąd pamiętam

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Adam
Witam mam taki problem mianowicie mam powiększone prawe jądro, mam tak odkąd pamiętam, nic mnie nie boli jądro się nie powiększa i czuję się świetnie. Trochę się wstydzę iść z tym do lekarza. Mam 17 lat w tym roku skończę 18 może poczekać na bilans i w tedy czegoś się dowiem, choć po tak długim czasie nic się nie dzieje to może nie jest to coś groźnego? Chciałbym dodać że jak byłem bardzo mały miałem operacje gdyż miałem przepuklinę. Dziękuję z góry

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
To może być stan prawidłowy, zwykle jądra nieco się różnią pod względem wielkości. Jeśli jednak odczuwasz obawy to dobrze było by to skontrolować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Adam
To znaczy nigdy nie odczuwałem bólu ani nie miałem jakichś problemów z tym, jest raz większe od lewego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Najlepiej, aby obejrzał jądra urolog - dysproporcja w wielkości jąder jest duża.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość rychu
moje prawe jest dwa razy większe od lewego i mam tak od 15-ego roku życia, a dziś mam 51 lat - i nic

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.