Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Dorota

Powiększone węzły chłonne karkowe

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dorota
Witam, wyniki moich badan to podwyższony wapń, leukopenia z limfocytozą oraz niebolesne powiekszone węzły chłonne karkowe (2 po prawej stronie). Węzły powiekszone sa już od jakiś 2 miesiecy. Dodam że pol roku temu bylam w szpitalu ze wzgledu na toksoplazmoze, robilam badania w kierunku nawrotu ale sa prawidłwe. Dostałam skierowanie do hematologa, ale ze wzgledu na to ze wizyta dopiero za 1,5 miesiaca pytam juz teraz tu na forum, co to moze byc ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dorota
Witam, mam powiększone węzły chłonne karkowe po prawej stronie 2 większe, po lewej jeden mniejszy. Wyniki badań to limfocytoza z leukopenia oraz podwyższony wapń. Nie mam żadnych dolegliwości oprócz tego ze od miesiaca czuje sie zmeczona i moja temperatura to 37- 37,5 stpni. Prosze o odpowiedż

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Niestety na podstawie tych informacji trudno powiedzieć o przyczynie, potrzebnych jest więcej informacji klinicznych. Potrzebna jest konsultacja właśnie hemtaologiczna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.