Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość magdalena

Powiększony węzeł chłonny, guzek koło ucha

Rekomendowane odpowiedzi

Gość magdalena
Witam mam 20 lat , od tygodnia czasu , wyczuwam guzek wielkosci ok 1 cm , kolo lewego ucha , lecz nie jest on polozony dokladnie kolo niego , jest on miedzy uchem a szyja , boli przy dotyku lecz nie bardzo , nie jest ruchomy i nie ma zrosnietych ze soba innych guzkow , wyczytalam ze to moze byc , wiezel chlonny , lecz sie przestraszylam ze to moze byc rak , poniewaz nie jest on ruchomy i nie bli bardzo mocno ... skora nad nim jewst leciutko zabarwiona na rozowo , lecz naprawde nie wielka plama , z toaleta wszystko ok , samopoczucie ok , nie mam nocnych potow itp... czuje sie zdrowa , prosze o podpowiedz czy to moze byc rak ? ile mam czasu zwlekac i go obserwowac nim pojde do lekarza ? dodam tez ze strasznie boli mnie ucho po tej wlasnie stronie czy to moze byc od tego ? , prosze mi powiedziec czy mam sie obawiac najgorszego ? z gory dziekuje . ps. nigdzie pozatym nie mam powiekszonych wiezlow chlonnych nigdzie procz tego jednego , moze i mam ale ich nie wyczuwam . jeszcze raz dziekuje !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
To pewnie oodczynowo powiększony węzeł chłonny zażuchwowy w wyniku infekcji. Radzę skonsultować się z laryngologiem z bólem ucha, które może wskazywać na jego zapalenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ..
to raczej od ucha. Mam tak samo po prawej stronie ucha. wczesniej mialam tak pod lewym uchem , w czsie zapalenia. teraz mam tak samo z prawym uchem . mam isc do laryngologa . wczesniej mialm problemy z uszmi wiec sadze ze too z powodu np. zapalenia ucha

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość tomek
witam mam guzek kolo prawego ucha ale ta nizej troszke nie jest ruchomy i boli przy dotyku prosze o odp *)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.