Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość irek

Wnętrostwo a płodność

Rekomendowane odpowiedzi

Gość irek
W wieku 30 lat zdecydowałem się na zabieg sprowadzenia jąder gdyż staramy się o dziecko a w badaniu nasienia nie stwierdzono plemików. po operacji okazało się że lewe jądro jest dużo mniejsze o prawidłowej strukturze miąszu a prawe miękkie bez miąszu ale nie zostało usunięte. Czy jest szansa na pojawienie się plemików oraz czy jest możliwość na wyleczenie prawego jądra.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Jeśli miąższ jest zachowany, prawidłowy szansa jest, ale tak na prawdę znikoma. Zbyt długo jądro było niefunkcjonujące, źle umiejscowione i prawdopodobnie doszło do całkowitego zniszczenia nabłonka plemnikotwórczego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość andrzej
Witam, mam podobny problem. czy jest możliwość na poprawienie kondycji takiego jądra czy jest jakiś sposób na odbudowę miąższu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Niestety, nie ma skutecznych metod. Odpowiednie odżywienia, uzupełnianie witamin, zdrowy i higieniczny tryb życia mogą w pewien sposób wpłynąć na odbudowę miąższu jądra.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Adam
Staralem sie o dziecko 4lata plemniki sa niewiadome mam wnetrostwo lewego jadra mam 25lat co robic

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.