Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Jarek

Masturbacja po operacji żylaków powrózka nasiennego

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jarek
Witam, Mam 14 lat, operację przeszedłem sposobem laparoskopowym. Masturbowałem się już 5 dni po operacji i nie wiem czy to może mieć jakieś negatywne skutki. A czy w ogóle mozna się po takim zabiegiu masturbować, a jeśli tak to po jakim czasie ? Byłem na wizycie i doktor powiedział, że mam nosić obcisłe majtki ale nie wiem po co ? Mam jeszcze jedno pytanie, ponieważ czynnie uprawiam sport po jakiej przerwie mogę do niego wrócić i czy od razu mogę zacząć trenować na 100 % ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Można masturbować się po zabiegu po około 7 dniach. Obcisłe majtki powodują podniecienie jąder co zmieniejsza dolegliwości bólowe i ich obrzęk. Sport na 100% dopiero po miesiącu od zabiegu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bartek
Jestem tydzień po operacji żylaków powrozka nasiennego. Po 3 dniach od zabiegu zacząłem się masturbować.Czy coś mogłem uszkodzić ? Dodam że od samego początku tz. od samej operacji mnie nic nie boli.Czuje się znakomicie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość damian
Po operacji 4dni boli mnie w klatce piersiowej.nie uprawiałem jeszcze sexu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.