Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Kuba

Przewężenie skóry na penisie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kuba
Witam. Przez długi czas było wszystko w porządku, jednak po współżyciu z dziewczyną pojawiło się na penisie pewne obtarcie, prawdopodobnie przyczyna była prezerwatywa. Wszystko byłoby ok, gdyby to obtarcie z czasem się nie zwężyło. Skutkuje to tym, że nie jestem w stanie zdjąć skóry z napletka, bo owe przewężenie przeszkadza. Próbowałem rozciągnąć skórę w owym miejscu, jednak przynosi to jeszcze gorsze efekty. Skóra w tym miejscu po prostu straciła swą elastyczność. Co mogę z tym zrobić? Póki co staram się ograniczać do zera aktywność seksualną i nawet specjalnie nie dotykać skóry w tym miejscu, jednak poprawy nie widać. Co powinienem zrobić, żeby jakoś to zaleczyć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Trudno powiedzieć bez badania. Może to nadal stan zapalny, do którego doszło po mechanicznym uszkodzeniu. Radzę skonsultować się jednak z lekarzem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kuba
Mimo wszystko chciałbym jeszcze poczekać. Ciekawi mnie, czy ktoś mógłby mi polecić jakąś maść przyśpieszającą gojenie. Istotnie możliwe, że dalej jest to stan zapalny. Jednakże jest to takie miejsce, że trudno to zaleczyć..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kuba
Wizytę u lekarza chciałbym zachować jako ostateczność. Czy są dostępne jakieś maści, które można stosować w miejscach intymnych, które przyspieszą gojenie i przywrócą skórze dawne właściwości?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Bez badania nie poleci Panu żadnej maści. Zastosowanie nieodpowiedniej maści bez zbadania zmiany może pogorszyć stan miejscowy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bokser
Mialem podobną sytuacje. Owe przewężenie jest spowodowane nadmiernym tarciem .Doradzam w przyszłości stosowania nawilżaczy.Proszę się nie martwić, dolegliwość po tygodniu minie.Jednak nie należy współżyć a tym bardziej nie należy marszczyć Freda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Rafał
Witam. Mam podobną sytuacje. Jestem w stanie zdjąć skórą z napletka, ale we wzwodzie to przewężenie powoduje ból i przeszkadza szczególnie przy zakładaniu prezerwatywy. Skóra w tym miejscu po prostu straciła swoją elastyczność. Co powinienem zrobić, żeby jakoś to zaleczyć? Do jakiego lekarza się udać: dermatologa, urologa ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Zobacz choroby penisa, napletka zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.