Białe kuleczki przypominające pryszcze na jądrach

użytkownik
Patryk

Witam,mam 16 lat i od niedawna na moich jądrach porobiły sie białe kuleczki przypominające pryszcze,dzieki Bogu nie bolą itd. . troche się przerazilem,nie wiem jakie mogą być w przyszłości komplikacje. z góry dziękuje i pozdrawiam.

Reklama
użytkownik
haemophilus

To mogą być zaczopowane gruczoły łojowe, które są liczne w tej okolicy. Najlepiej szczególnie dbać o higienę intymną.

użytkownik
Łukasz

A według mnie są to po prostu widoczne pod skórą cebulki włosów.
I nie masz się o co martwić

użytkownik
Patryk

Dzięki bardzo za odpowiedzi.. poszedł bym z tym wczesniej do rodziców,czy tam lekarza ale się niestety boje i wstydze. Dlatego wolałem tutaj zapytać. Jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam.

użytkownik
humus

To może być drożdzyca, jeśli Cię to swędzi, pójdź do lekarza

użytkownik
humus

Możesz kupić sobie także maść bez recepty- Clotrimazol.

użytkownik
Arek

Też mam z tym problem nie wiem co to moze byc pomóżcie mi mam to już od 3 m-cy i nie wiem co dalej

użytkownik
Mosiek

Widoczne cebulki *D uważaj żeby zęby tam nie zaczeły rosnąć... Prawdopodobnie zatkane gruczoły jw. w niczym nie przeszkadzają prócz estetyki... jeśli coś sie znimi dzieje radze do lekarza bo wyrosnie pare dodatkowych penisków

użytkownik
gregor

Czy mozna to nakuc szpilka i wydusic?

użytkownik
Michał

Nie można to nic poważnego tylko cebulki nie wyrośniętych włsów

użytkownik
witam

Http://pl.wikipedia.org/wiki/Plamki_Fordyce%27a raczej to

użytkownik
krzysztof

Witam. mam na jadrach 3 krpoki podobne do syfów nawet duże i chciałem się zapytać jak zrobić żeby one zniknęły ? proszę o pomoc

użytkownik
hgj

Mam ten sam problem. dodam ze dbam o higiene. codziennie biore prysznic i sie dokladnie myje. chodze na silownie duzo sie ruszam. mam jednego *pryszcza*. jak go mozna usunac? dzieki za odpowiedz

użytkownik
luntek17

Ja mam tego mase jak to wyciśniesz to tak jak byś maść z pasty do zębów wyciskał takie to gówno jest. To cholrestwo nie znika mam to już ponad 1 rok czasu. Daj kamienia

użytkownik
bolek

Ja terz mam