Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Jak nakłonić partnera do wizyty przy naderwaniu wędzidełka?


Gość p

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Rok temu podczas pieszczot oralnych doszło do naderwania wędzidełka.Po tygodniu wędzidełko się zagoiło-widać było ok 1mm przerwania ciągu wędzidełka.Przez ten czas nie było z tym problemów. Podczas ostatniego stosunku zapewne wyniku zbyt małego nawilżenia doszło drugi raz do tego typu sytuacji.W tej chwili wędzidełko jest w trakcie gojenia się(nie widziałam go-podobno wygląda to tak jak ostatnio).Mój partner nie chce udać sie do urologa.che poczekać aż samo się zagoi(unikamy w tej chwili współżycia,partner dba o higienę,krew od ostatniego stosunku nie leciała).Poczytałam trochę na ten temat i wiem,że wędzidełko gdy sie bedzie zrastać może ulec bliznowaceniu co pogłębi problem.Szczerze mówiąc nie jestem w stanie żadnym argumentem nakłonić partnera do wizyty u lekarza-to jakies przewrażliwienie,obawa z jego strony.Jeśli sprawa sie pogorszy obiecał iść ale nie wiem czy rzeczywiscie jest w stanie coś go do tego skłonić.Jak powinnam z nim rozmawiać?chiałabym tez zapytac co w tej sytuacji się robi?wydłużenie lub podcięcie wędzidełka tak?Jaki to ma konsekwencje dla jego życia seksualnego?(chodzi mi tylko o jego komfort).Czytałam tez że może dojśc do całkowitego zerwania i napletek moze zsuwać sie niekontrolowanie podczas stosunku.Przyznam,ze bardzo mnie to niepokoi.Co w takiej sytuacji jest w stanie zrobić chirurg?Czy istnieje jakiekolwiek zagrozenie,ze mój partner nie będzie mógł w ogóle prowadzić życia seksualnego???jakieś powikłania w zwiazku ze wzwodem itp.Zadałabym te pytania urologowi osobiście ale kobiety chyba nie są częstymi gośćmi w tego typu gabinetach?Z góry dziękuje za wyrozumiałość odpowiedzi i przepraszam jeśli tekst jest chaotyczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno cokolwiek doradzić, dorosły jest więc chyba powinien zrozumieć o co chodzi. Nie ma co teoretyzować, zastanawiać się *co będzie gdy* jedna wizyta u urologa i będzie wiadomo co z tym fantem zrobić. Co najwyżej powiedź, że z troski o jego zdrowie do puki sprawa nie zostanie należycie wyjaśniona będziesz musiała powstrzymać się od współżycia, może to go przekona *-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×