Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Choroba układu pokarmowego czy neurologiczna?


Gość Karolina

Rekomendowane odpowiedzi

na początku stycznia tego roku zaczęły dokuczać mi odruchy wymiotne, zawroty głowy, a czasami nawet robi mi się słabo. początkowo lekarze zapisywali mi leki na żołądek oraz dostałam zastrzyki przeciwwymiotne i nic nie pomagało. prawie miesiąc leżałam w łużku. zrobiłam badania krwi i wyniki były znakomite. badanie na helicobacter pylori - wynik ujemny. test na tarczycę - ujemny. potem trafiłam do szpitala na laryngologie. tam obserwacja w kierunku zapalenia zatok okazała się negatywna, ale stwierdzono depresję. po braniu paromerck i hydroxizina - czułam się jeszcze gorzej. odrzuciłam te leki. było ciut lepiej. następnie znalazłam się w szpitalu na neurologi. rozpoznanie - zespół meniera oraz tachykardia - skierowanie do szpitala na 02.07.2009. nie mam zapisanych żadnych leków a objawy nie ustępują. miałam też usg brzucha - wszystko jest w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisywane przez Panią dolegliwości raczej nie są związane ze schorzeniami chirurgicznymi chociaż warto byłoby jeszcze wykonać gastroskopię celem dokładnej oceny śluzówki przełyku, żołądka i dwunastnicy. Jest to portal chirurgiczny i służy udzielaniu informacji w zakresie schorzeń w tej dziedzinie. Pani problemy są raczej związane z chorobą neurologiczną (zespół Meniera) oraz kardiologiczną (tachykardia). Radzę więc skierować się na konsultację do neurologa i kardiologa celem dalszej diagnostyki i sposobu postępowania. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×