Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Karolina

Choroba układu pokarmowego czy neurologiczna?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Karolina
na początku stycznia tego roku zaczęły dokuczać mi odruchy wymiotne, zawroty głowy, a czasami nawet robi mi się słabo. początkowo lekarze zapisywali mi leki na żołądek oraz dostałam zastrzyki przeciwwymiotne i nic nie pomagało. prawie miesiąc leżałam w łużku. zrobiłam badania krwi i wyniki były znakomite. badanie na helicobacter pylori - wynik ujemny. test na tarczycę - ujemny. potem trafiłam do szpitala na laryngologie. tam obserwacja w kierunku zapalenia zatok okazała się negatywna, ale stwierdzono depresję. po braniu paromerck i hydroxizina - czułam się jeszcze gorzej. odrzuciłam te leki. było ciut lepiej. następnie znalazłam się w szpitalu na neurologi. rozpoznanie - zespół meniera oraz tachykardia - skierowanie do szpitala na 02.07.2009. nie mam zapisanych żadnych leków a objawy nie ustępują. miałam też usg brzucha - wszystko jest w porządku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stappler
Opisywane przez Panią dolegliwości raczej nie są związane ze schorzeniami chirurgicznymi chociaż warto byłoby jeszcze wykonać gastroskopię celem dokładnej oceny śluzówki przełyku, żołądka i dwunastnicy. Jest to portal chirurgiczny i służy udzielaniu informacji w zakresie schorzeń w tej dziedzinie. Pani problemy są raczej związane z chorobą neurologiczną (zespół Meniera) oraz kardiologiczną (tachykardia). Radzę więc skierować się na konsultację do neurologa i kardiologa celem dalszej diagnostyki i sposobu postępowania. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.