Podskórne guzki na stopach

u?ytkownik
Emilka

Mam 4,5 letnie dziecko u którego 2 tyg. temu zauwazyłam twarde guzki na obydwu nózkach.Byłam u róznych lekarzy ale zaden niechce mi powiedziec co to jest. Gdy mówię ze są one na obydwu nozkach to robia dziwną jakby zdesperowana mine i nie odpowiadaja na moje pytania. Strasznie sie boje Prosze mi powiedziec co to jest i czy mozna to jakos wyleczyc ewentualnie usunąć.

Reklama
u?ytkownik
haemophilus

Zmiany powinien obejrzeć dermatolog. Bez badania trudno powiedzieć co może być ich przyczyną.

u?ytkownik
Agata

Mam taki sam problem.Czy zna już Pani diagnozę? Pozdrawiam

u?ytkownik
iza

Moje dziecko tez ma jeden na jednej nózce, drugi na drugiej, lekko zaczerwienione i sine tak jak siniaczki wyglądaja delikatne . Czy to cos powaznego?

u?ytkownik
Beata

Moja córeczka ma 5lat i także ma na jednej i drugiej nóżce guzkie lekko sine czy ktoś wie co to jest? byłam z tym u lekarza ale oni sami nie wiedzą co to jest chirurg odesłał mnie do ortopedy a ten kazał zrobić zdjęcia tych gózków i pokazać się za 3 miesiące próbuje dowiedzieć się czegoś więcej

u?ytkownik
Mirek

Hmmm dokładnie to samo ma moja córeczka, wizyty u kilku lekarzy nic nie dały, wiecie już co to jest ?

u?ytkownik
Beata

Ja mam córke 8 lat i tez z boku stopy ma takie guzki nierówne,galaretowate,własnie przed chwila zobaczyłam.ale słuchajcie,pamietam jak ja bylam mala,moze z 7,9 lat i dostałam takie guzki na gornych przegubach stóp takie guzki galaretowate,lekko zasinione i mama ze mna poszla do lekarza,nie pamietam jakiego i pamietam ze sie naogladali naogladali i stwierdzili ze to nic takiego powaznego i to mi po jakims czasie znikneło :)

u?ytkownik
maja

Gdy moje dziecko miało 2 miesiące zobaczyłam ze ma guzki na jednej i drugiej nóżce,napoczatku myślałam że to po wenflonach bo bardzo mi chorował i ciągle miał podawane kroplówki. Natomiast to nie było od tego ma to po dzisiejszy dzień a ma już trzy latka. za każdym razem gdy byłam znim u lekarza to żaden znich nie wiedział co to jest.

u?ytkownik
magda

Ja mam to od dzieciństwa. Nie raz się pokazują nie raz nie. W niczym mi to nie przeszkadza chyba że widac je bardzo do japonek coś w tym stylu.

Nie martwcie się. To nic takiego. Sądzę że jest to z przemęczenia stop

u?ytkownik
Aga

Synek zaczął chorować 2 lata temu, nikt nie wiedział co to jest, dopiero po jakimś czasie trafiliśmy do dobrej dermatolog , okazało sie że to rumień guzowaty, nieraz pojawia się niewiadomo skąd, zaleczyliśmy sterydami, po roku znów się odnowiło, szereg badan i znowu sterydy po 3 miesiącach leczenia antybiotykami, teraz po prawie roku od ostatniego razu znów się pojawiły guzki na nóżkach ale są maluttki (wcześniej były większe i na wysokości piszczeli), teraz na stopach, dopiero jesteśmy przed wizytą u dermatolog

Twoja odpowiedź