Szum i dzwonienie w uszach lub głowie

u?ytkownik
Rafał

Witam :)
Mam 36 lat i od jakiegoś miesiąca szumi i dzwoni mi w uszach albo głowie, ciężko to określić. Cały dzień to słyszę albo mocno albo słabiej, najgorzej jest jak muszę się położyć spać to ciężko mi zasnąć z tym hałasem.
Czy ktoś z was ma taki problem i może się podzielić wiadomościami na ten temat?
Pozdrawiam :)

Reklama
u?ytkownik
grzegorz

Mam to samo juz od dwoch lat, po wizytach u lekarzy kilku specjalizacji, ralyngolog,neurolog,i badaniach wszystko ok a problem dalej taki sam,jest to bardzo trudne do zdiagnozowania co jest przyczyna.mam tak samo szumienie w uszach-głowie łacznie z dzwonieniem w dzien jest w miare najgorzej przed zasnieciem jak jest cisza, ale zauwazyłem jedna istotna rzecz ze objawy sie nasilaja np jak mało spie,przemeczenie itp

u?ytkownik
Rafał

Od czego to może się brać i jak to zwalczyć?

u?ytkownik
Żona

Hej. Mój mąż tak miał i kilka lat nikt nie wiedział co to jest aż wkońcu poszedł zbadać słuch i okazało się że ma słaby słuch i nosi aparaty. Nie czekajcie na nic tylko do lekarza idźcie

u?ytkownik
Rafał

Witam :)
A co jak lekarze mówią, że jest wszystko w porządku po przeprowadzonych badaniach i nie mogą inaczej pomóc?
Ja jeszcze nie byłem z tym u lekarza :(
Pozdrawiam :)

u?ytkownik
teresa

Witam] te same objawy mam od kilku lat , przeszłam różne badania ,byłam u kilku specjalistów , dostałam skierowanie na badanie przez nos prawie do muzgu komentując tak obrazowo , że ze strachu nie zrobiłam tego badania

u?ytkownik
.

Dziekuje bardzo. Zortografia cos kiepsko..

u?ytkownik
Rafał

Witajcie :)
To co to jest za dziadostwo?
Badania nic nie wykrywają, to już do końca życia z tym żyć :(((
W internecie na innych portalach wyczytałem, że osoby które mają takie problemy jak szum w uszach to ma jakieś narządy chore jak wątrobę, albo coś innego ale teraz nie pamiętam co jeszcze, bo nie mogłem tego znaleźć co czytałem:(((
I co cały swój organizm badać?
Czy macie jeszcze jakieś wskazówki?
Ja pomyślałem że ja mogę mieć ten szum i dzwonienie że za dużo oglądam telewizję i komputer, można od tego odpocząć, ale następne pytanie mi się nasuwa ile czasu dać sobie spokój z tv i internetem????

Teresko ja też bym się bał na takie badania, nie chciałbym po takim badaniu żeby się okazało żeby mi coś uszkodzili, tyle słyszałem o błędach lekarzy, a to tylko miało być badanie.
Słyszałem od swojego znajomego że jego znajoma miała badanie przez odbyt i po tym badaniu poszła do domu a po paru dniach był mój znajomy na jej pogrzebie, dlatego badania są też niebezpieczne i lekarze nie dadzą pewności że będzie po takich badaniach lepiej niż było:(((
Pozdrawiam :)))

u?ytkownik
Rafał

Witajcie :)))
Już nikt nie wie co można z tym zrobić jeszcze???
Pozdrawiam :)))

u?ytkownik
nieznajomy nieznajomej

Panie Rafale prosze zglosic sie do psychiatry.

u?ytkownik
Rafał

Ja sobie jaj nie robię i żartów z kogoś tak jak Ty *nieznajomy*
Tylko piszę poważnie :(
Psychiatra w tym nie pomoże :(

u?ytkownik
Rafał

Czy na prawdę nikt nie może pomóc?
Jakiś miesiąc temu przestało mi dzwonić, a teraz mam to znowu i co mogę jeszcze z tym zrobić?
Proszę o jakieś wskazówki i pomoc?

Twoja odpowiedź