Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Szum i dzwonienie w uszach lub głowie


Gość Rafał

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) Mam 36 lat i od jakiegoś miesiąca szumi i dzwoni mi w uszach albo głowie, ciężko to określić. Cały dzień to słyszę albo mocno albo słabiej, najgorzej jest jak muszę się położyć spać to ciężko mi zasnąć z tym hałasem. Czy ktoś z was ma taki problem i może się podzielić wiadomościami na ten temat? Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam to samo juz od dwoch lat, po wizytach u lekarzy kilku specjalizacji, ralyngolog,neurolog,i badaniach wszystko ok a problem dalej taki sam,jest to bardzo trudne do zdiagnozowania co jest przyczyna.mam tak samo szumienie w uszach-głowie łacznie z dzwonieniem w dzien jest w miare najgorzej przed zasnieciem jak jest cisza, ale zauwazyłem jedna istotna rzecz ze objawy sie nasilaja np jak mało spie,przemeczenie itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam] te same objawy mam od kilku lat , przeszłam różne badania ,byłam u kilku specjalistów , dostałam skierowanie na badanie przez nos prawie do muzgu komentując tak obrazowo , że ze strachu nie zrobiłam tego badania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :) To co to jest za dziadostwo? Badania nic nie wykrywają, to już do końca życia z tym żyć :((( W internecie na innych portalach wyczytałem, że osoby które mają takie problemy jak szum w uszach to ma jakieś narządy chore jak wątrobę, albo coś innego ale teraz nie pamiętam co jeszcze, bo nie mogłem tego znaleźć co czytałem:((( I co cały swój organizm badać? Czy macie jeszcze jakieś wskazówki? Ja pomyślałem że ja mogę mieć ten szum i dzwonienie że za dużo oglądam telewizję i komputer, można od tego odpocząć, ale następne pytanie mi się nasuwa ile czasu dać sobie spokój z tv i internetem???? Teresko ja też bym się bał na takie badania, nie chciałbym po takim badaniu żeby się okazało żeby mi coś uszkodzili, tyle słyszałem o błędach lekarzy, a to tylko miało być badanie. Słyszałem od swojego znajomego że jego znajoma miała badanie przez odbyt i po tym badaniu poszła do domu a po paru dniach był mój znajomy na jej pogrzebie, dlatego badania są też niebezpieczne i lekarze nie dadzą pewności że będzie po takich badaniach lepiej niż było:((( Pozdrawiam :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×