Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Bóle calego brzucha


Gość Dana

Rekomendowane odpowiedzi

Po silnym stresie od 3 tygodni zaczal mnie bolec brzuch(bol podobny jest jak przy zapaleniu nerek,pecherza).Zazywalam najpierw antybiotyk.ale nie pomoglo.Mocz prawidlowy,USG jamy brzusznej i spraw kobiecych prawidlowe.Obecnie biore leki uspakajajace i no-spe,ale bol ciagle sie utrzymuje.Co to moze byc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie nie jestem w stanie skonsultowac tego z chirurgiem (10 dni).Bol odczuwam najbardziej dolem brzucha i wkolo na wysokosci nerek,bardziej prawa strone.Przy badaniu lekarskim najbardziej bolalo mnie na wysokosci pepka po prawej stronie.Bol ten dostalam 3 dni po operaci mojego dziecka,gdzie bardzo to przezylam,do dzisiejszego dnia nie moge dojsc do siebie.Czy to moze byc zwiazane ze stresem?I mam jeszcze jedno pytanie,syn jest 22 dni po operacji wyrostka z rozlanym zapaleniem otrzewnej i nic go na razie nie boli,dzis dostal stan podgoraczkowy 37 stopni,czy moze to byc zwiazane z ta operacja*czy raczej jakies przeziebienie.Z gory dziekuje za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stres robi swoje ,a my nie mamy na to żadnego wpływu, tak jakby organizm sam wybierał sobie miejsce na odreagowanie.Przy silnym stresie tak dzieje się ze mną ból nie do zniesienia (tempe kłucia ).Wszystkie wyniki ,usg jamy brzusznej itp. bardzo dobre ,a ja cierpie brzuch boli mnie wszędzie,to z prawej to z lewej strony , na górze to na dole. Zespół jelita drażliwego taką diagnozę postawiono, zauwżyłam że stres jest głównym sprawcą na tę przypadłoś i niestety nie ma na to lekarstwa,samo przechodzi po kilku dniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×