Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Czy to rak żołądka lub dwunastnicy?


Gość Gonzo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Od około 2 miesięcy czuję napięcie w jamie brzusznej - w lewym nadbrzuszu pod żebrami. Określiłbym to raczej jako coś podobnego do uczucia jak zje się za dużo słodkiego i tak muli w żołądku. To mulenie u mnie jest z lewej strony nadbrzusza, około w 4/5 odległości od środka symetrii ciała. Napięcie wyżej opisane pojawia się różnych momentach dnia: - zaraz po przebudzeniu i towarzyszy mi przez cały dzień do wieczora, aż się wyciszę, np podczas oglądania TV. Wtedy rano nie mam ochoty na jedzenie. Jem na siłę i jest mi niedobrze coraz bardziej podczas jedzenia. - jakiś czas po przebudzeniu (około 0,5 do 2h) i też praktycznie towarzyszy cały dzień - jak się zdenerwuję to pojawia się po kilku minutach Napięcie to pojawia się również często jak jem - w miarę jedzenia się zwiększa i powoduje, ze nie mam ochoty na jedzenie. Czasem jest też tak, że podczas jedzenia wszystko jest w porządku - nic mi nie dolega i dobrze się czuję. Zauważylem również, że jeśli po zjedzeniu mogę się zdrzemnąć to potem nic mi nie jest. Czasem jak się zdenerwuję to poza uczuciem napięcia mam też zawroty głowy. Ostanio jestem osobą bardzo nerwową i się mocno stresuję niepotrzebnymi sytuacjami. Czy takie objawy jak opisałem powyżej mogą sugerować lub wskazywać na raka żołądka? Pytam o to,ponieważ raz zdarzyło mi się, że w ustach czułem jakby krew, jednak ślina była biała. Zakładając, że mam raka i te objawy (uczucie napięcia i smak krwi w ustach) pochodzą od guza to czy miałoby to odbicie w badaniu morfologicznym krwi? - około godzinę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość beatab29

Człowieku czy ty widzisz co ty piszesz.Rak żołądka masakra jesteś zdrowy jak byk .Pewnie masz helikobakter a nawet może i to nie.Zrób badania krwi badania kału i test na helikobaktera.Czasem jak się zdenerwuję to poza uczuciem napięcia mam też zawroty głowy.To twoje słowa widzisz jak sie zdenerwujesz czyli co nerwy nerwy nerwy.Ja wpadłam w depreche przez takie nerwy bo ubzdurałam sobie że dętysta mnie zaraził AIDS i miałam wszystkie objawy.Nawet gorączki 39 stopni .przez trzy miesiace do testu na AIDS byłam trupem,jak sie okazało po testach jestem zdrowa w 100 procentach.Ale długo trwały stres przerodził sie w depresje i dwa lata sie męczyłam i dalej sie męcze i doszukuje chorób.A podświadomie wiem że nic mi nie jest a zrobiłam już chyba wszystkie kosztowne badania nawet straszną kolonoskopie.Ale mam tak zestresowany organizm że sam symuluje choroby.Nerwica umie naśladować wszystkie inne choroby.Ale idz do lekaża zbadaj sie dla siebie i swojego spokoju.Jestem pewna że na 99.9 to nie rak.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×