Silne pieczenie i ból z tyłu głowy

u?ytkownik
kamila

Witam
Od dwoch tygodni mam silny bol glowy z tyłu z takim uciskiem i pieczeniem tzn. uczucie gorąca.
Zrobilam zdjecie rtg na ktorym wyszlo ze mam zatoki czolowe i nosowe , dostalam biracef 500 i przy pierwszej dawce trafilam na pogotowie z drgawkami i brakiem oddechu, dostalam hydroksyzyne,nadal biore ten antybiotyk i nie mam juz takich objawow oprocz tego ze ten silny ucisk z tylu glowy i promieniujacy do lewego barku z uczuciem gorąca (pieczenia) jest nie do wytrzymania. Teraz objawy sie nasilily bo mam niewyrazne widzenie i wewnetrzne drgawki calego ciala, (zostaly mi juz tylko 3 tabletki bioracefu)
mam jeszcze uczucie ze chce mi sie wymiotowac ale wymiotow nie ma.
Z tylu glowy powyzej karku lewa strona jest bardzo powiekszona tzn, ta kosc lewa .
Prosze o pomoc ? co mi jest??

Reklama
u?ytkownik
stapler

Trudno mi określić co się dzieje bez badania. Z opisywanych objawów wynika, że to jakiś problem neurologiczny, a nie chirurgiczny.
Najlepiej w tej sprawie skonsultować się z neurologiem.

u?ytkownik
RObert

Witam mam podobnie :/ Kamila i jak byłaś gdzieś u lekarza wiesz może coś więcej?

u?ytkownik
Anka

Witaj Kamilo !
Mam takie same objawy ,plus drętwienie i mrowienie kończyn , drgawki oraz przyspieszoną akcję serca.
Moja doktor rodzinna skierowała mnie na wyniki wykluczające boreliozę,weź również pod uwag ,że może to być SM.
POZDRAWIAM SERDECZNIE

Twoja odpowiedź