Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból na prąciu


Gość Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam do Pana pytanie i proszę o pomoc. Odwiedziłem już czterech urologów i każdy mówi podobnie, że to problemy młodości i że jak będę miał stałą partnerkę i zacznę regularne współżycie to wszystko się unormuje, że bóle znikną. Ale ja dalej jestem zaniepokojony. Chodzi o to że występują u mnie bóle. Ból ten najbardziej jest odczuwalny na prąciu. Pierwszy raz ten ból pojawił się kilka lat temu po masturbacji a dokładniej po wytrysku. Zawsze ból ten trwał tak ok. tygodnia a później mijał. Rano jak wstawałem to na samym początku tego bólu nie było a później on powracał. Zawsze trzeba było ok tygodnia może troszkę więcej może mniej i ból mijał. Przy kolejnych masturbacjach i wytrysku ból czasami powracał. Ból ten nie pojawiał się nie odrazu tylko kilka godzin po wytrysku. Było też tak że po wytrysku było w porządku i nie miałem bólu. Miałem też polucje nocne ale po nich nie było bólu. Ostatnio jest tak że mam polucje nocne i po polucji mam te bule są one bardzo dokuczliwe. Bywało tak że miałem te bóle do dwóch tygodni tyle tylko że na weekendzie on zanikał i i nawet prawie go nie było a po weekendzie on ponownie się pojawił. Jeśli występuje ten ból to bardzo niewiele potrzeba mi do wytrysku, bardzo szybko on się pojawia. Mam partnerkę i od niedawna zaczęliśmy współżyć. Jak do tej pory 3 razy w długich odstępach czasu. Zawsze próbowaliśmy jak miałem ten problem i zawsze jest podobnie 2 ruchy i już mam wytrysk, bez względu czy próbujemy pierwszy raz czy kolejny tyle tylko że przy kolejnym razie ciężej o odpowiednie podniecenie .Prawdopodobnie mam też problem z przedwczesnym wytryskiem ale tego nie wiem sam tak oceniam.Coś na pewno jest nie tak. Mam 22 lata. Proszę o pomoc bo mam już dość tego bólu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×