Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Piotr

Guzek u dołu jądra na nasieniowodzie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Piotr
Witam. Mam 19 lat i dotykając ostatnio swojej moszny poczułem że na lewym jądrze (u dołu) jest wyczuwalna pewna *kulka* o średnicy ok 0,5 cm . Jest ona twarda i nie jest na samym jądrze, ale na nasieniowodzie. Nie odczuwam bólu , moszna nie jest zaczerwieniona, nie ma też obrzęku. Boję się wizyty u lekarza i krępuję się tego czy jest konieczność zbadania się? Co to może być?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Najlepiej udać się właśnie do urologa. To mogą być np. żylaki powrózka nasiennego, włókniak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Michał
Mam dokładnie to samo, tylko sprawa dotyczy obydwu jąder. Przy prawym ta kulka jest nieco większa. Może to normalne, że połączenie nasieniowodów z jądrami jest jakoś powiekszone?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Przemek
Tez mam to na lewym jajku na dole wcale mnie nie boli ale nie wiem co z tym zrobic...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Romeo
Mam to samo. Tam gdzie się kończy jądro i sie zaczyna nasieniowód (tak mi sie wydaje). Delikatny cypelek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kamil
witam ja mam problem w podobie :( na prawym jądrze na jego dolnym czubku wyczuwam spory guzek i wtedy jądro jest twarde prawie jak kamień i najciekawsze jest to ze minie godzina i po guzku nie ma sladu i jadro jest miekie i sprężyste */ niewiem juz oco moze chodzic bo to sie powtarza i ten guzek pojawija sie przynajmniej 2 razy dziennie co to może być ?????? prosze o odpowiedz i z góry dziekuje. Pozdrawiam Kamil 18 lat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Artur
Mi się taka kuleczka u dołu jadra zrobiła po zapaleniu jądra. Urolog stwierdził, ze to nie groźny torbiel. Niestety wszystko to przez zapalenie prostaty....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość radek
ja mam pod lewym jadrem mala twarda kulke ktura sie porusza nie jest do niczego przyczepiona jak ja sciskam nie boli mnie martwie sie tym strasznie ale boje sie isc do lekarza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość krystian
niema czego się bac po prostu udac sie do urologa i to wszystko umnie było znowu TAK ze na prawym jondrem miałem guza ale sie udałem do urologa i nic powaznego nie było pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Andrzej
nie ma co histeryzować i wymyślać mnie też bolało poszedłem do urologa po 10 min dowiedziałem sie że to żylaki powrózka dostałem leki i mam nadzieje że będzie ok.im dłużej sie zwleka z wizytą u lekarza tym gorsze samopoczucie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Wojtek
mam taki sam problem jak opisane powyzej. Mam guza na obu jadrach w ogonie jadjadrza (polaczenie jadra i nasieniowodu). Guzek pojawia sie czasem i znika. Bylem i urologa, zrobilem USG i badanie nasienia (wszystko ok). Dostalem antybiotyk- lekarz powiedzial ze podejrzewa infekcje bakteryjna. Skonczylem go brac ale nie ma poprawy. Czy mozecie odpowiedziec co to moze byc??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość nn
Choroby jąder zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/jader-jadra-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.