Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Mariusz

Ból i lewe jądro większe

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mariusz
Witam mam 23 lata Mam pytanie moje lewe jądrą jest wieksze mam w nim jakies grutki male kuleczki co to moze byc?? czy to moze byc zapalenie jądra?? Czy nowotwór... prosze o odp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Zapalenie to raczej nie jest - odczuwałby Pan ból ze strony jądra. Trudno określić bez badania co to może być. Te drobne guzki to być może żylaki powrózka nasiennego. Najlepiej, aby dokładnie zbadał Pana urolog.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mariusz
Co do Urologa własnie ide jutro a jesli mam jądra twarde czy to cos poważnego??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Raczej to nic poważnego. Musi Pan jednak w tej sprawie skonsultować się z urologiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mariusz
Dziekuje za odp ale mam jeszcze jedno pytanie jak mi sie przekreca jądro prawe czy to normalne??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Łukasz
Nie, jest to objaw skrętu jądra, o tym prosze powiedziec urologowi.W Pańskim przypadku widocznie był to lekki skręt, bez żadnych poważniejszych skutków, lecz każdy następny moze byc poważniejszy, gdy jądro okreci sie tak że zostanie odcięty dopływ krwi do niego, wtedy niezwłocznie trzeba udac sie na pogotowie, po 4 godzinach szanse na odratowanie jądra spadają. Sam miałem 5 lat temu skręt jądra lewego o 360 stopni i gdyby nie szybka interwencja miał bym pewnie proteze *) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Maciej
Witam BYlem ostatnio u urologa i stwierdzil u mnie Zylaki powozka nasiennego w lewym jądrze mam pytanie czy to moze byc spowodowane krwawieniem z odbytu w czasie oddawaniu stolca?? bardzo prosze o odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Wojtek
Witam. 2 dni temu całym ciałem suwalem się z pewnej maszyny w pracy i wystawala z niej srubka zachaczylem o niąjadrem i bolało mniew przez niedluga chwile lewe jądra. Dziś mija 3 dzień od tego wypadku i widzę że jądra to bardzo mi spuchlo ( jest dwa razy większe od prawego ) nie mam żadnych siniakow na nim tylko jest opuchnięte . Gdy dotykam odczuwam bol. Niestety teraz przez 4 tyg nie mam możliwości konsultacji z lekarzem i czy mógłbym prosić o jakoś poradę. Proszę bardzo ważne .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość .
Choroby jąder zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/jader-jadra-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.