Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Krzysiek

Białe smugi na żołędziu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krzysiek
Witam, gdy penis jest we wzwodzie mam jakby białe smugi na żołędziu, w miejscach pomarszczonych. od dawna tak mam, ale dopiero teraz zaczęło mnie to martwić. nie swędzi mnie, nie boli. czy to cos poważnego ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Spróbuj to delikatnie zmyć, może to zaschnięta mastka. Jeśli nie uda Ci się tego zmyć radzę skonsultować się z tym problemem z dermatologiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość wini
witam, podłączam się do tematu dawno nie ruszanego, ale mam to samo, a mianowicie kilka smug, wystających ponad powierzchnię żołędzia. smugi raz wydaja się mniejsze a raz większe, po kąpieli zmniejszaja swój obwód (tak jakby kurczą się) byłem z tym juz raz u lekarza, ale ten stwierdził że nic tam nie widzi i przepisał mi jakąś maść która oczywiście nie pomogła :/ poniżej załączam zdjęcie: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/da5c89ce551bc379.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dr. Patryk
Witam! Najprawdopodobniej jest to zaraźliwa choroba, bardzo szkodliwa. Pojechałbym z tym do Szwecji na operacje za 20 tysięcy euro, pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.