Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Krystian

Stulejka w czasie erekcji penisa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krystian
Moje pytanie dotyczy ściągania napletka. Napletek mogę bez niczego ssunać gdy penis nie jest w stanie erekcji. Natmiast gdy penis twardo stoi sciąganie napletka nie jest możliwe. Moje pytanie dotyczy tego czy konieczny jest zabieg chirurgiczny czy tez użycie pewnej maści. Proszę o rade. Pozdrawiam Krystian

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
To stulejka. Musisz zgłosić się do urologa, który po badaniu zadecyduje o leczeniu, czy w tym wypadku konieczny jest zabieg. Wydaje mi się, że raczej będzie to zabieg.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Patrick
Ja mam 13 lat, i również mam to co Krystian, byłem u chirurga, powiedziała że budowa prącią jest dobra, ale ja podczas erekcji czuję ucisk na żołędzia, i napletek w ogóle nie chce zejść, pani chirurg mówiła bym pogadał o tym z tatą, więc się spytałem, a odpowiedział mi że kiedy będę odbywał stosunek to napletek będzie mi pękać, stanie się miękki, i będzie sam schodzić. Pani chirurg powiedziała mi też że mam za krótkie wędzidełko, a mój ojciec powiedział że ono też pęknie i będzie sine i będzie bolało. Czy chirurg i mój ojciec mieli rację? Czy seks ma być taki bolesny? Proszę o odp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Seks nie powinien być bolesny. Skoro to zbyt krótkie wędzidełko napletka trzeba zastanowić się nad wykoaniem plastyki takiego wędzidełka. Warto byłoby w tej sparwie skonsultować się jeszcze z urologiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Zobacz choroby penisa, napletka zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.